Pozyskanie funduszy w ramach PROW 2014-2020 oraz promocja Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska
Wpisany przez Szymon Wdowczyk
wtorek, 28 marca 2017 12:50

1W piątek 24 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego odbyło się szkolenie dotyczące możliwości pozyskiwania funduszy w ramach PROW 2014-2020 oraz promocja Sieci Dziedzictwa Kulinarnego w Wielkopolsce.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy Prezes Stowarzyszenia Krajowego Forum Kobiet oddziału w Wielkopolsce, Radnej Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Pani Mirosławy Katarzyny Kaźmierczak.

Uczestniczki spotkania otrzymały informacje o naborach wniosków dotyczących Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Cieszę się bardzo, że mogłem włączyć się w organizację tego spotkania, w trakcie, którego przybliżone zostały zagadnienia dotyczące PROW, Sieci Dziedzictwa Kulinarnego oraz konkursu agroturystycznego.